usługi pogrzebowe poznań

Pomagamy w godnym pożegnaniu bliskich

Zakład pogrzebowy,
Usługi pogrzebowe Poznań

usługi pogrzebowe poznań
cmentarz junikowo
cmentarz w junikowo
Zobacz cmentarz junikowo

Cmentarz Junikowo Poznań

Zakład Pogrzebowy Poznań - cmentarz Junikowo


Zapewnimy Państwu wsparcie w trudnym życiowym momencie, jakim jest odejście osoby bliskiej. Wykazując należyte zrozumienie i poszanowanie Waszych uczuć, zajmiemy się kompleksową organizacją pochówku na cmentarzu na poznańskim Junikowie. Oferta usług zakładu Memento Mori obejmuje realizację wszelkich czynności poprzedzających ceremonię pochówku na cmentarzu znajdującym się na poznańskiej dzielnicy Junikowo oraz doradztwo formalno-prawne, w tym sfinalizowanie rozliczenia zasiłku pogrzebowego. Zapewnimy należyty transport ciała na cmentarz znajdujący się w dzielnicy Junikowo. Wykonamy wszelkie prace związane z przygotowaniem trumny oraz nagrobka, a także zorganizujemy pełną oprawę uroczystości, zarówno świeckich, jak i celebrowanych zgodnie z obrządkiem religii zmarłego. Proponujemy Państwu kompleksową pomoc oraz gwarantujemy solidne i rzetelne wykonanie powierzonych prac. Wiemy jak ciężko poradzić sobie z organizacją wymaganych działań, w przypadku odejścia bliskiej osoby. Dlatego oferujemy pomoc na najwyższym poziomie.
cmentarz junikowo-poznań

Cmentarz Junikowo w Poznaniu - jeden z największych cmentarzy w Polsce

Cmentarz Junikowo to największy cmentarz komunalny pod względem pochowanych, znajdujący się na ternie miasta Poznań. Jest to również jeden z największych cmentarzy w kraju, którego powierzchnia wynosi ponad 92 ha. Historia tego cmentarza sięga połowy ubiegłego wieku – nekropolia ta została otwarta w roku 1948. Jest to miejsce niezwykle ważne pod względem historycznym, gdyż pochowanych jest tu wielu bohaterów wojennych, powstańcy wielkopolscy, żołnierze AK, a także wielu oficerów Wojska Polskiego. Obszar ten jest niezwykle interesujący pod względem architektonicznym – na szczególną uwagę zasługują mogiły rodów cygańskich. Na cmentarzu znajdują się również kolumbaria, a także pola urnowe.

cmentarz junikowo - zobacz

Wyszukiwarka grobów


Dla wygody wszystkich odwiedzających Cmentarz w Junikowie, została stworzona specjalna wyszukiwarka grobów, którą możemy znaleźć pod adresem http://www.poznan.pl/cmentarze. Wystarczy umieścić w niej dane osoby zmarłej: imię nazwisko, a w przypadku dużej liczby wyników, również datę śmierci lub datę zgonu, a otrzymamy dokładne informacje o położeniu interesującego nas grobu, a także informacje dotyczące wielkości grobowca oraz liczby pochowanych w nim osób. Bardzo dużym ułatwieniem dla poszukujących mogił zmarłych jest również informacja o dojściu na wyszukiwany grób. Z wyszukiwarki grobów można korzystać również za pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki tej wyszukiwarce, odnalezienie grobów zmarłych bliskich stało się bardzo proste, co przy tak dużej powierzchni cmentarza ma ogromne znaczenie!
cmentarz w junikowo

Firma Memento Mori to kompleksowa i fachowa pomoc przy organizacji pogrzebów przez 24 h na dobę.