usługi pogrzebowe poznań

Pomagamy w godnym pożegnaniu bliskich

Zakład pogrzebowy,
Usługi pogrzebowe Poznań

usługi pogrzebowe poznań
cmentarz puszczykowo
cmentarz w puszczykowie
Zobacz cmentarz puszczykowo

Cmentarz Puszczykowo

Zakład pogrzebowy, pochówki na cmentarzu w Puszczykowie


Zakład pogrzebowy, który realizuje kompleksowe usługi pogrzebowe na cmentarzu w Puszczykowie. Wiemy jak ciężki i trudny jest moment śmierci naszych bliskich. Jest to czas kiedy nie zastanawiamy się nad formalnościami. Dlatego też naszą misją jest towarzyszenie Państwu w tym niełatwym momencie życiowym, zapewniając kompleksowe usługi pogrzebowe w Puszczykowie.
W ramach naszej oferty dostępne są kompleksowe usługi związane z przygotowaniem godnego pochówku na cmentarzu w Puszczykowie, jak i załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności oraz odbiór aktu zgonu, transport osoby zmarłej, czy rozliczenie zasiłku pogrzebowego.
W zakładzie pogrzebowym Memento Mori w Puszczykowie naszą pracę traktujemy jak powołanie. Wnosząc wiele zrozumienia i subtelności do wykonywanych usług, uwzględniamy wszelkie indywidualne życzenia członków rodziny oraz ostatnią wolę zmarłego.
cmentarz puszczykowo-poznań

Usługi pogrzebowe na cmentarzu w Puszczykowie

Realizujemy najwyższej jakości usługi pogrzebowe na cmentarzu w Puszczykowie oraz w wielu innych miastach Wielkopolski. Posiadamy wieloletnie doświadczanie i kadrę ludzi, którzy potrafią pracować z wyczuciem i dużym zrozumieniem. Dzięki temu dokładamy wszelkich starań, by pożegnać Państwa bliskich z godnością i szacunkiem.

Współpracujemy z zarządcami cmentarzy w Puszczykowie, sprawnie załatwiając wszystkie formalności. W ramach naszej oferty usług pogrzebowych w Puszczykowie wykonujemy:
  • transport ciała
  • przygotowanie trumny i grobu
  • pełnowymiarową oprawę uroczystości pożegnalnej
  • formalności związane z ceremonią świecką i religijną
  • wszelkie formalności związane z kremacją ciała
Usługi pogrzebowe w Puszczykowie i na terenie innych miast realizujemy całą dobę pod numerem 61-81-31-262. Wszystkie formalności jesteśmy w stanie załatwić podczas jednej wizyty w naszym oddziale w Luboniu k. Poznania, przy ul. Okrzei 1 (tel. 606 394 675) oraz w Skórzewie, przy ul. Kolejowej 1b (tel. 606 134 966).
cmentarz puszczykowo - zobacz

Firma Memento Mori to kompleksowa i fachowa pomoc przy organizacji pogrzebów przez 24 h na dobę.